21 kwietnia 2019. imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
  × strona główna
° Modernizacja i przebudowa dróg, transport
° Sieć wodociągowa i kanalizacyjna
° Oświata
° Działania na rzecz bezpieczeństwa
° Oświetlenie ulic i dróg gminnych
° Służba Zdrowia
° Administracja
° Gospodarka komunalna
sławni ludzie z naszej gminy
  

Urząd Gminy
Sobienie-Jeziory
tel. +48 25 685-80-90
gminasj@gminasj.pl
Ranking stron
www.gmina.pl
- zagłosuj >>
Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Zgodnie z Ustawą o informatyzacji podmiotów realizujących zadania publiczne Dz. U. 2005, Nr 64, poz. 565 oraz Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów w sprawie warunków organizacyjno-technicznych doręczania dokumentów elektronicznych podmiotom publicznym Dz. U. 2005, Nr 200, poz. 1651 pragniemy poinformować, że Urząd Gminy Sobienie-Jeziory uruchomił Elektroniczną Skrzynkę Podawczą (ESP) na elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej. Umożliwia ona przyjmowanie i obsługę dokumentów elektronicznych podpisanych kwalifikowanym podpisem elektronicznym.

Należy pamiętać, że aby można było złożyć wniosek do urzędu tą drogą, konieczne jest posiadanie konta użytkownika na platformie ePUAP. Założenie konta i jego utrzymanie jest bezpłatne. Konto można założyć wchodząc na stronę www.epuap.gov.pl. Po wejściu na stronę należy w prawym górnym rogu kliknąć "Załóż konto", zaakceptować regulamin, wypełnić formularz żądanymi danymi i postępować dalej zgodnie z zamieszczonymi w serwisie instrukcjami.

Aby wysłać do urzędu dokument za pośrednictwem Elektronicznej Skrzynki Podawczej należy wejść na stronę http://epuap.gov.pl/wps/portal/epuap/kup zalogować się i wybrać z Lista usług wg podziału terytorialnego --> WOJ. MAZOWIECKIE --> Powiat otwocki, kliknąć Urząd Gminy Sobienie-Jeziory i skorzystać z udostępnionego formularza elektronicznego. Wypełniony formularz należy opatrzyć bezpiecznym podpisem elektronicznym wygenerowanym w oparciu o certyfikat kwalifikowany wydany przez uprawnionego polskiego wystawcę.

UWAGA!
Dokumenty elektroniczne będą przyjmowane tylko i wyłącznie w przypadku przesłania ich poprzez wskazany powyżej adres elektronicznej skrzynki podawczej.

 

Pytania do Wójta Odpowiedzi Wójta
 
SONDA
Jakie działania są najistotniejsze w rozwoju gminy w najbliższych latach?
rozwój infrastruktury tech.
rozwój sektora usług i turystyki
łatwy dostęp do edukacji
rozwój przedsiębiorczości
rozwój nowych tech.informacyjnyc
zobacz wyniki

<<   Kwiecień   >>
NiPoWtŚrCzPtSo
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

MAPA SERWISU
STATYSTYKA